עקומת הכתובית אוהל

עקומת הכתובית אוהל

מבנה האוהל הכתובית עקומה הוא לא רק חזק אלא גם עמיד מאוד לשימוש זמן רב. מסגרת האלומיניום ניתן לפחות 20 שנים. אלומיניום נעשית על ידי קשה לחץ מעוקם בציפוי אנודייז אלומיניום סגסוגת 6061/T6, הרבה יותר קשה יותר נורמלי אלומיניום סגסוגת. והוא מכסה גג עשוי על ידי כפולה בציפוי PVC פוליאסטר הטקסטיל, באיכות גבוהה, עמיד במים 100%, חסין אש כדי DIN4102B1.
שוחח עכשיו

פרטי המוצר

עקומת הכתובית אוהל

 

האוהל הכתובית עקומת הופכת יותר ויותר פופולרי וקיבלתי שבח גבוה מ בכל רחבי העולם עם מבנה איכותי והחוץ אלגנטי שלה מאז שהיא זמינה. השוואת עם עיצוב מסורתי של צורה האוהלים, צורת העקומה אוהל מיוחד יותר, העין מושכת. האוהל הכתובית עקומה גם מבנה מודולרי, ולא יכול להיות או ההגברה במפרץ 5 מ'.

 

המבנה הוא לא רק חזק אלא גם עמיד מאוד לשימוש זמן רב. מסגרת האלומיניום ניתן לפחות 20 שנים. אלומיניום נעשית על ידי קשה לחץ מעוקם בציפוי אנודייז

אלומיניום סגסוגת 6061/T6, הרבה יותר קשה יותר נורמלי אלומיניום סגסוגת. והוא מכסה גג עשוי על ידי כפולה בציפוי PVC פוליאסטר הטקסטיל, באיכות גבוהה, עמיד במים 100%, חסין אש כדי DIN4102B1.

 

בשל המבנה גג עקומה כיפוף מערכת המתח כיסוי גג מושלם, שלג העמסה ואת רוח התנגדות חזקים יותר A רגילה לעצב עיצוב. עקומת האוהל יכול להיות גמיש הוסר, הרחיבה בשל המבנה המודולרי שלו. זה קל להרכיב ולפרק, נפח אחסון קטן. ניתן להשתמש נרחב כמו אוהל מגרש טניס, אוהל מסיבת חתונה תחת כיפת השמיים, בריכת שחייה האוהל, קונצרט אוהל, אוהל הפגישה חיצונית, פרסומת, ירידי הסחר והתערוכות.

  

זקוק למידע נוסף, פשוט ליצור קשר איתנו!

Hot Tags: עקומת הכתובית המאהל, סין, מפעל, יצרנים, ספקים, לקנות, זול, אישית, הנחה, תוצרת סין

חקירה

You Might Also Like