מה הוא מתוח ממברנה מבנה האוהל

- Oct 09, 2017-

מה הוא מתוח ממברנה מבנה האוהל

אוהל מבנה ממברנה, המכונה מבנה ממברנה המתח, כי הוא בדים הבניין. זה מורכב על ידי מסגרת פלדה תמיכה מבנה או מבנה כבל בד הממברנה מתח עבור כיסוי הבניין המערכת. המבנה החדש הייחודי שלה בעיצוב הבניין, עמידות טובה לכוח, הופך אותו לאחד ממבני ההיקף הגדולים והמובנים.

בד הממברנה נעשה על ידי PVDF, PVF, PTFE מצופה פוליאסטר. צורה יציבה טובה, חוזק גבוה קריעה או העמסה כוח בד הבנייה. תוחלת החיים שלו תלויה ציפוי משטח שונים, בדרך כלל הוא 15-20 שנים עבור הבד.

הדמות ואת היישום של אוהל מבנה קרום:

מבנה קרום המתח הוא מבנה חדש של מבנה המבנה, המשלב ארכיטקטורה, מכניקת מבנים, כימיקלים עדינים ומדעי חומרים, טכנולוגיית מחשב בכללותה , עם תוכן טכני גבוה. בהתאם לסביבת הפרויקט, את צורת המבנה ניתן להתאים אישית על פי העיצוב הייחודי של המהנדסים , שיכולים להפוך אחד פרויקט ציון סמלי גדול.


אמנות: לתת לשחק מלא לדמיון של האדריכל , וגם משקפים בבירור את כוח העמידות של המבנה.


כלכלי: זה יכול לחסוך באנרגיה עבור התאורה ביום, כי בד הממברנה הוא שקוף. במקביל, תאורה צבעונית LED דרך בד קרום גם יכול להשיג אפקטיביות הפרסום טוב בערב.


טווח ברור גדול: מבנה קרום המתח יכול להתגבר על תוחלת ברורה גדולה (לא בתוך הקוטב) בעיה, יצירת מרחבים חזותיים ענקית ללא הפרעה , ולהגדיל ביעילות את השימוש בחלל.


ניקוי עצמי: מבנה הממברנה עם ציפוי קרום מגן, הבניין יש השפעה טובה ניקיון עצמי, תוך הבטחת זמן שירות ארוך עבור הבניין.

membrane structure.jpg