אוהל תיירים

- Aug 10, 2017-

3 העונה אוהל: בדרך כלל בהיר יותר, משמש בדרך כלל באביב, בקיץ, בסתיו 3 העונה האקלים מתון. 3 חשבונות העונה בדרך כלל יכול להיות טוב ברוח וגשם, אבל תכונות העיצוב גם לקבוע כי הם בדרך כלל קשה להתמודד עם כמות מופרזת של שלג. אם הצעת החוק של שלושה העונה בקושי יכול לתמוך את 2 אינץ 'עבה שלג, אתה חייב להיות בצרות כאשר השלג מגיע 20 אינץ'. שלושה רבעים הצעת החוק יש גם תכונה, יש עיצוב אוורור מסוים, על מנת לענות על הצרכים השונים, הכללי יהיה מתוכנן לתוך שתי קומות האוהל, מחולק חשבונות פנימיים וחיצוניים, חשבונות פנימיים יש מסך מלא כרטיס של החשבון הפנימי, חצי מסך כרטיס של החשבון הפנימי, חשבונות פנימיים וחיצוניים יכול לשמש גם לבד, כדי לענות על הצרכים השונים של האביב והקיץ והסתיו

4 חשבון רבעוני: חשבון של 4 רבעונים בדרך כלל מוסיף 1 ל 2 מוטות תמיכה כדי להגן על מערכת התמיכה מפני רוחות חזקות או שכבות שלג עבות יותר. צורות יומן חורף נועדו בדרך כלל להיות כיפות חלקות כדי למזער את השטיחות של החלק העליון של חשבונות חיצוניים כדי למנוע הצטברות של שלג. כמובן, אלה החורף / חשבונות אלפיני גם חלים על תנאי אקלים מתונים יחסית. אבל המשקל של מוטות תמיכה נוספת שלהם עושה אותם כבד יותר מאשר הצעת החוק של שלושה רבע.

חשבון להמרה הוא חשבון ארבעה העונה, כי יכול להיות מותאם ל 3 חשבונות רבעוניים. שיטת ההתאמה היא בדרך כלל להסיר 1 עד 2 מוטות תמיכה ממערכת תמיכה האוהל, ולספק רכיבי אוורור ניתוק בתכנון, אשר ניתן להסיר או נפתח במזג אוויר נוח כדי לשפר את אוורור.