איך לקשט את האוהל מסיבת חתונה

- Dec 11, 2017-

איך לקשט את האוהל מסיבת חתונה


החלל הפנימי של האוהל החתונה יכול להיות 100% בשימוש, זה מספקים די שטח עבור פעילותך אירוע החתונה. בדרך כלשהי, חלל פנימי גדול גם הוא אתגר עבור המארגן אירוע החתונה, כי שטח גדול יותר מרגיש ריק והעדר חום. לפיכך, איך שאנחנו צריכים לקשט את החלל הפנימי של האוהל החתונה כדי ליצור אינטימיות? זה בעיה, בדיוק כמו איך לקשט את הבית שלך, זה ייקח זמן. כדי לחשוב על איך לעצב ולקשט את החלל הפנימי של האוהל החתונה שלך.

1.לאשר את החתונה אוהל הגודל והסוג

ראשית, לפי אירוע החתונה התקציב שלך ואת כמות המוזמנים, להחליט שאיזה גודל, איזה סוג של אוהל אתה צריך לשכור או לקנות. חתונה תחת כיפת השמיים האוהל בדרך כלל יש שלושה סוגים שונים: 1, אוהל לחתונה בלי בקירות הצדדיים PVC, נראית פתוחה יותר ויותר קרוב לטבע; 2, חתונה אוהל עם sidewall בד PVC, נראית יותר פרטיות ואינטימיות; 3, אוהל לחתונה עם הקיר זכוכית, נראית יותר אלגנטי ברמה גבוהה.


2, מציעה את הכיסוי הגג השקוף

מכסה גג האוהל החתונה יכולה להיות אפשרות שני כאטומה וגם. כדי קרוב לטבע, רוב האנשים מעדיפים את מכסה הגג השקוף, דרך כיסוי הגג השקוף, שמיים כחולים, עננים לבנים, גבעות ירוקות, מים ירוקים, צחוק, אהבה חושפניים הנצח.

p1-2-3-06.jpg


3, לאשר את הנושא והצבע של אורחי החתונה

להפוך את הקישוט לפי מיקום החתונה, הנושא של החתונה, ולא להשתמש רירית, וילון, תאורה, אריח שטיח מזגן וכן הלאה אביזרים שונים כדי לקשט. זהב, כסף, שחור אדום או שימוש אלגנטי בשחור-לבן כדי לקשט את מסיבת החתונה שלך.


4, קביעת תצורה עם מספיק אור

החתונה לחגוג בדרך כלל בשעות הערב, על מנת לשמור מספיק אור בתוך האוהל לפני אפלות, אנו צריכים להגדיר מספיק תאורה שונים. כמובן ניתן לשקול את האור המהבהב, אורות צבעוניים, אפילו את אורות ניאון כדי להגדיר את האוירה הרומנטית, גם יכול לשים את הנר יפה על השולחן כדי להוסיף עוד אור ואווירה.


20121105080359.jpg