איך לשאת אוהל

- Aug 10, 2017-

האוהל עשוי להיות הגדול והכבד ביותר של כל הציוד שאנחנו צריכים לבצע. זה בהחלט חשוב לשים את זה במקום.

כל אוהל נמכר עם שקית, ואנשים רבים משמשים לשים אוהלים בהם. אל תגיד לשים את זה מקופל בקפידה לתוך מאוד מטריד, שנאספו אוהלים הם לעתים קרובות הגדול ביותר של כל הציוד שלנו, ואת שטח תרמיל מוגבל, בנוסף שקיות השינה שלה, כרית לחות שני גדול.

ועוד יותר מטריד הוא שרבים מהאוהלים ארוזים בצינור ארוך, ואם אתה משתמש בתרמיל קטן יותר, סביר מאוד שלא תוכל לשים אותו. שים את האוהל מחוץ לתרמיל? זה נראה כמו דרך טובה לחסוך מקום. הבחור הזה בחוץ, קל להכניס אותך לצרות.

האוהל כבד מאוד, ולא קל להצמיד אותו לתרמיל, אלא אם כן הוא כמו שקית חום; אם אתה צריך לקדוח את היער על המסלול, זה קל להיאחז על הענפים, אם אתה לא זהיר, אתה תהיה אומלל. אז מה? הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לוותר על האזיקים של העיצוב של היצרן - לזרוק את תיק האוהל ולהשתמש שק שינה גדול.

אתה לא צריך לטרוח לקפל אותו, בדיוק כמו שק שינה כדי לתקוע אותו לתוך שק שינה, ואם אתה רוצה לשמור נפח, לשים שק שינה בחוץ. גוף חגורת דחיסה

צבר קטן יותר. (נראה ברברי ?!) כתוצאה מכך, שק השינה הופך כדור מן הצינור הארוך המקורי והניח בתרמיל.

יתרון נוסף של עושה את זה הוא תקע אקראי את המיקום של כל קפל הוא סטוכסטי, ואם פשוט למען היופי רק לקפל זה מאוד הכללים כדי לקבל את התיק המקורי אוהל, אז כל קיפול המיקום קבוע, הזמן ארוך זה חלק קל ההזדקנות הראשונה. לאחר שהאוהל היה מיושב, שאר מוטות האוהל היו די והותר, וקל להניח אותו זקוף בתרמיל או מחוץ לתרמיל.

אוהל קשוח בסוף הטאק יהיה לגרד את היד ~ ~ טוב יותר מאשר את החשבון הפנימי לקפל כמה כרית שטוחה לקפל את התרמיל בשק השינה, זה לא גדול. האוהל נדבק לשקית על ידי נשיאת המערכת בצד זה, לא קל להיות פגיע, החשבון החיצוני בתרמיל בתוך האובייקט, יכול להיות עמיד למים, כאשר הגשם ניתן לקחת במהירות כמו פונצ'ו, אם זה כמו כן ניתן לשלוף את האוהל כמו סככת גשם או אולם בישול; שקיות אוהל ניתן להשתמש כאשר לחות הוכחה כיסוי כרית, כרית לחות אלומיניום כרית רזה עם הפנים של ממולא עם תרמיל מחוץ לתלייה, קל יותר לחסוך קצת כסף.