אוהלים עומדים חינם

אוהלים עומדים חינם נעשים על ידי הקשה סגסוגת אלומיניום extruded הקשה 6061 / T6 עם anodized, שהוא הרבה יותר קשה מאשר אלומיניום רגיל, ואת תוחלת החיים יכול להיות מעל 20 שנים במשך זמן רב מאוד באמצעות. זה לטובת אוהלים שלך לשכור עסקים ולא האוהל חומר מוט פלדה.
שוחח עכשיו

פרטי המוצר

אוהלים עומדים חינם

 

אוהלים עומדים חינם נעשים על ידי הקשה סגסוגת אלומיניום extruded הקשה 6061 / T6 עם anodized, שהוא הרבה יותר קשה מאשר אלומיניום רגיל, ואת תוחלת החיים יכול להיות מעל 20 שנים במשך זמן רב מאוד באמצעות. זה לטובת אוהלים שלך לשכור עסקים ולא האוהל חומר מוט פלדה. פרופיל המסגרת העיקרי הוא: 203x110x4.5 מ"מ אשר מתאים 20m ו 25m ברור טווח רחב אוהל הסדרה (אורך האוהל הוא מודולרי על ידי הוספת כל 5m המפרץ). גדול טווח רחב טווח רחב, להשתמש בפרופיל מסגרת גדולה יותר לתמוך במבנה האוהל כולו.

 

תוחלת ברור רחב של האוהל נע בין 3 מ 'ל 60 מ', ואת אורך האוהל הוא בלתי מוגבל. עומס הרוח המרבי של מבנה האוהלים עומד חופשי הוא 100km / שעה. אף עמוד פנים וחלל הפנימי לא יכול להיות 100% בשימוש. לכן, אתה יכול למקם את הריקוד הבמה, כיסא לנשף שולחן, מערכת קול, AC, או דוד וכו 'מתקן בתוך האוהל ללא כל הפרעה.

 

אוהלים עומדים חינם מציעים התקנה מהירה וקלה לפרק ללא ציוד כבד. מבנה האוהלים עומד חופשי ניתן להשתמש במבנים זמניים או קבועים נמצאים בשימוש נרחב עבור: מבצעים עסקיים, פסטיבלים, קייטרינג, אירוע התערוכה, קבלת פנים חברתית, פרסום, מחסנים בילוי בחוץ אחרים וכו '..

 

אנו מציעים גם שירות עיצוב מותאם אישית כדי להבטיח לך לקבל את המוצר לענות על הצרכים המיוחדים שלך במיקום שלך. אנחנו יכולים לעזור לך לעשות את המשלוח ליעד היעד שלך. ואת המדריך ההתקנה או וידאו יכול להיות מסופק. אם אתה צריך מהנדס שלנו לטוס למקום שלך כדי לעזור לך להנחות את ההתקנה זמין גם. שירות אחד להפסיק זמין בשירות החברה שלנו.

 

זקוק למידע נוסף, פשוט צור קשר איתנו.Hot Tags: חופשי עומד אוהלים, סין, מפעל, יצרנים, ספקים, לקנות, זול, מותאם אישית, הנחה, עשה בסין

חקירה

You Might Also Like