אוהלים לאירוע ספורט

האוהלים אירוע ספורט עכשיו הם חם מאוד באירוע ספורט, כגון בריכת שחייה אוהל, אוהל מגרש כדורגל, אוהל מגרש טניס, כדורסל באולם אוהל, בדמינטון אצטדיון אוהל, כדורעף אצטדיון אוהל, אוהל כושר ועוד. ליד אזור ספורט, האוהלים שלנו גם יכול להיות אזור פנאי.
שוחח עכשיו

פרטי המוצר

אוהלים לאירוע ספורט 

האוהלים אירוע ספורט עכשיו הם חם מאוד באירוע ספורט, כגון בריכת שחייה אוהל, אוהל מגרש כדורגל, אוהל מגרש טניס, כדורסל באולם אוהל, בדמינטון אצטדיון אוהל, כדורעף אצטדיון אוהל, אוהל כושר ועוד. ליד אזור ספורט, האוהלים שלנו גם יכול להיות אזור פנאי. האוהלים יכולים להיות עם מסך גדול LED, LED במה לריקודים, תאורה, מערכת סאונד וכדומה עבור המפלגה תחת כיפת השמיים, נקודות המכירה, חדרי מנוחה, ואזורים יותר פונקציונלי אחרים.

 

המבנה של האוהלים אירוע ספורט הוא מבנה מודולרי, פולני לא בפנים. אז הניצול של האוהל בתוך החלל הוא 100%. והכי חשוב, אוהלים אירוע הספורט שלנו יכולה להסתיים עם גג, כיסוי, PVC ובמכסה, או זכוכית ובמכסה, ABS קשיח ובמכסה מסביב. לכן, אנשים לא צריכים לדאוג בנוגע למצב מזג האוויר כאשר מחזיק אירוע תחת כיפת השמיים.

 

להשוות הבטון מסורתיים בבניין עם תהליך מורכב על הבדיקה ועל אישור, מהירות הבניה, מאוד עלות וכן הלאה, אירוע ספורט אוהלים ההתקנה פשוטה יותר, חסכון בזמן. פשוט לוקח בערך 3 ימים לסיים את פרוייקט אוהלים 1200sqm אחד. אין צורך לבזבז את הזמן על הבדיקה ועל אישור לבניית מסורתיים. אנחנו לא רק באפשרותך לחסוך זמן על ההתקנה, אלא גם את הפקד מחיר טוב.

 

האוהלים אירוע ספורט הם עכשיו יותר ויותר פופולרי בעולם, זקוק לעזרה, אתה מוזמן לבדוק איתנו את העיצוב ואת העלות.Hot Tags: ספורט אירוע באוהלים, סין, מפעל, יצרנים, ספקים, לקנות, זול, אישית, הנחה, תוצרת סין

חקירה

You Might Also Like