אירועים גדולים אוהלים למכירה

רוחב ברור span של האוהלים אירועים גדולים זמין 30 מ' של 40 מ', הפרופיל מסגרת אלומיניום 300x120x5.0mm. האוהלים אירועים גדולים במבנה מודולרי, יכול להיות עלו או ירדו על ידי כל מודולרי המפרץ 5 מ' האורך.
שוחח עכשיו

פרטי המוצר

אירועים גדולים אוהלים למכירה

רוחב ברור span של האוהלים אירועים גדולים זמין 30 מ' של 40 מ', הפרופיל מסגרת אלומיניום 300x120x5.0mm. האוהלים אירועים גדולים במבנה מודולרי, יכול להיות עלו או ירדו על ידי כל מודולרי המפרץ 5 מ' האורך. אז ההתקנה של האוהלים יהיה קל להרכיב ולפרק תוך זמן קצר. ואת ההתקנה של גודל אורך יכולים להיות תלויים מסיבה אירוע אדם קיבולת שלך, כגון 30x40m, 30x45m, 30x50m. +5 מ' וכדומה עבור קיבולת שונה. גם זה יכול להיות מודפס הלוגו שלך או פרסומת על האוהל.

 

ישנם אין פולנים בתוך האוהל, כך ניצול שטח האוהל הוא 100%. חלל גדול בלא הפרעה חזותית להצליח בתור בחירה טובה מאוד עבור תערוכה חיצוניים, טקס הפתיחה, פסטיבל הבירה, קונצרט, מיוזיק הול, קידום מוצר, מחסן זמני, ועירות ישיבות, חגיגה גאלה, לוגיסטיקה ההעברה, בהאנגר, מרכז הפיקוד הצבאי, הקלה זמנית רפואי ואסון, וכו '.

 

המסגרת של האוהלים אירועים גדולים מאומצת מתקשה אלומיניום 6061/T6, תקן אירופאי, הרבה יותר קשה יותר סגסוגת אלומיניום רגיל. עם אנודייז, טבעי האלומיניום לא תהיה oxidated, הצבע יהיה תמיד חדשים זמן רב.

 

השער של האוהלים אירועים גדולים הוא 850 גר'/מ"ר בלוק לבן PVC על הגג, 650 גר' / מ"ר PVC לבן שקוף עבור ובמכסה, כפול PVC מצופה בד פוליאסטר, צבע אופציונלי. 100% עמיד חסין אש (DIN4102 B1), M2, CFM, עמיד UV, דמעה עמיד, ניקוי עצמי יכולת.

 

זקוק למידע נוסף על האוהל, הרגישו חופשי לבדוק איתנו.Hot Tags: אירועים גדולים אוהלים למכירה, סין, מפעל, יצרנים, ספקים, לקנות, זול, אישית, הנחה, תוצרת סין

חקירה

You Might Also Like